1.Kreisklasse - EE

Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat    Info
GSV  
VFBH3  
TSVD  
SVE  
SVB  
WSV2  
KCBL2  
SVU2  
SV Lok Uebigau II    VfB Herzberg 68 III
66,06% sanse de victorie 33,94%
6 locul ocupat 7
15 Punkte 4
14 Jocuri 14
1.07 Punkte/medie 0.29
41:43 MP 24:60
2.93:3.07 MP/medie 1.71:4.29
7 (50,00%) victorii 1 (7,14%)
6:0 cu SV Preußen Elsterwerda (A)
6:0 cu Wainsdorfer SV II (D)
cea mai categorica victorie 5:1 cu TSV 1863 Doberlug (A)
6 (42,86%) infrangeri 11 (78,57%)
0:6 cu Gräfendorfer SV 1990 (A)
0:6 cu SV Preußen Elsterwerda (D)
0:6 cu Wainsdorfer SV II (A)
cea mai categorica infrangere 1:5 cu Gräfendorfer SV 1990 (D)
1:5 cu KC Rot-Weiß 1902 Bad Liebenwerda II (A)
1:5 cu Wainsdorfer SV II (D)
1:5 cu SV Lok Uebigau II (A)
1:5 cu KC Rot-Weiß 1902 Bad Liebenwerda II (D)
1:5 cu SV Preußen Elsterwerda (D)
1:5 cu Wainsdorfer SV II (A)
1:5 cu SV Lok Uebigau II (D)
1:5 cu SV Bernsdorf 73 (D)
2 Infrangeri
2 jocuri fara victorie
Seria actuala 1 Infrangeri
8 jocuri fara victorie
Restprogramm
Bewertung der Restprogramme
0:0 (0)∑ Pkt.verhältnis Gegner0:0 (0)
gleichTendenzgleich
  GSV
  VFBH3
  TSVD
  SVE
  SVB
  WSV2
  KCBL2
  SVU2

Statistica campionat

Jocuri
Total victorii acasa egaluri victorii in deplasare
56 36 (64%) 3 (5%) 17 (30%)
MP
Total Acasa-MP   Deplasare-MP
336 (Media6) 207 (62% Media3.696)   129 (38% Media2.304)
cea mai clara victorie acasa
Wainsdorfer SV II - TSV 1863 Doberlug 6:0 (2.Etapa)
SV Preußen Elsterwerda - SV Lok Uebigau II 6:0 (13.Etapa)
  + urmatoarele2jocuri cu acelasi rezultat
cea mai clara victorie in deplasare
TSV 1863 Doberlug - SV Preußen Elsterwerda 0:6 (1.Etapa)
SV Lok Uebigau II - Wainsdorfer SV II 0:6 (14.Etapa)
  + urmatoarele2jocuri cu acelasi rezultat
cele mai multeMP
Gräfendorfer SV 1990 - VfB Herzberg 68 III 5:1 (1.Etapa)
SV Lok Uebigau II - Wainsdorfer SV II 0:6 (14.Etapa)
  + urmatoarele 54 jocuri cu acelasi numar de goluri
Serien
  Aktuell Saison
Gewonnen 6  SV Bernsdorf 73 8  Gräfendorfer SV 1990 (1-8.ST)
Ungeschlagen 6  SV Bernsdorf 73 8  Gräfendorfer SV 1990 (1-8.ST)
Unentschieden 0  1  VfB Herzberg 68 III (13-13.ST)
TSV 1863 Doberlug (13-13.ST)
SV Preußen Elsterwerda (3-3.ST)
KC Rot-Weiß 1902 Bad Liebenwerda II (8-8.ST)
SV Lok Uebigau II (8-8.ST)
Sieglos 14  TSV 1863 Doberlug 14  TSV 1863 Doberlug (1-14.ST)
Verloren 2  SV Lok Uebigau II 12  TSV 1863 Doberlug (1-12.ST)
Cestina Deutsch English Espanol Francais Magyar Italiano Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega
Ť index    Ultimul update: 20.06. 19:50
Pagina actualizata in: 0.0985 sek.
LMO 4 for PHP7 - © 1997-2019 LMO-Group